Zlatý Creeper 2019 nabírá posily

Zdravím,

všichni, kteří trošku víc sledují naší scénu, vědí že se na začátku roku konalo vyhlašování nejlepších projektů 2018 pod záštitou MFD, přičemž cena byla pojmenována „Zlatý Creeper“. Tato velmi speciální a pro nás i zábavná událost nám napoprvé moc nevyšla, důvody byly jednoduché: celková nepřipravenost, uspěchanost, vyhlášení na cizím kanálu (CMM) a taky rozhodování v úzkém okruhu lidí z úzkého okruhu projektů.

A právě hlavně kvůli poslednímu bodu jsme se rozhodli rozšířit porotu Zlatého Creepera, do které jsme úspěšně naverbovali veterány naší scény z různých studií, kteří už mají dostatek zkušeností, aby dokázali objektivně zhodnotit nejlepší tvorbu za daný rok a věříme, že vyberou ty nejlepší z nejlepších, s plnou férovostí. Větší počet osob se rovná menší riziko nadržování v rámci dvou osob mezi sebou, atd. Navíc se díky tomu může rozšířit počet nominací, protože každý člověk bude nominovat sám za sebe podle jeho nejlepšího úsudku. Novými členy poroty se stávají tito lidé:

  • Algesia (Nyrren/Booztie) – doteď aktivní a velice zkušená dabérka na naší scéně, zakladatelka dabingového studia
  • Louis – spolumajitel studia HardStone
  • Majkl – momentální majitel Studia Cookies, spolurežisér V Branách Temnoty 3
  • Overman – spolumajitel Twins Production
  • Tomcaik – spolumajitel CMM Production, dlouholetý herec
  • Trixl – spolumajitelka CMM Production, herečka, grafička
  • Mordobi – spolumajitel Twins Production, spolurežisér Odyssey III

Jak vidíte, určovat příští vítěze budou ti nejlepší z nejlepších, tedy bude postaráno o daleko objektivnější výběr. Ovšem i kritiku že diváci nemají možnost se zapojit do hlasování jsme vyslyšeli: Počínaje tímto rokem přidáváme ke stávajícím kategoriím i kategorii „Nejpopulárnější projekt“, který se vyhlašuje podle nejlepšího uživatelského hodnocení na MFD. Podmínkou ale je, aby daný projekt měl alespoň 10 a více hlasů, protože by nebylo fér vybrat projekt, který má sice hodnocení 10, ale jen od dvou lidí, zatím co na jiném projektu s hodnocením 9 se shodlo lidí třeba 12. Tímto zaručíme určitou vyváženost a možnost uživatelů zvolit si svého favorita, kterého chtějí ocenit Zlatým Creeperem.

Ostatní kategorie se taky dočkají pár úprav, nicméně tento rok se připravíme daleko lépe na vyhlašovací stream, který tentokrát už budeme pořádat na vlastním YouTube kanále.

Doufáme, že tyto změny pomůžou k dosažení daleko zábavnějšímu a smysluplnějšímu eventu, který bude od nynějška vždy šťastnou tečkou za produktivním rokem naší tvorby.

– Altherot

Jaký je váš názor?

19 3
Prosíme, přihlašte se pro okomentování.
1 Komentáře
3 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejvíce ohodnocený komentář
Nejpopulárnější komentář
3 Komentující
Altherotmordobi27sýr Poslední komentující
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
sýr
Člen

to co že tam je přesila dvou studíí Twins a CMM, není to vyvážené, je to podplacené! chceme tam nezávislé lidi a ne 4, kteří mají jasno, že to dají svým studiím..

jak neprofesionální, pfuj!

mordobi27
Člen

Proto je stanoveno pravidlo (tedy myslím, že je, když tak bude něco obdobného), které neumožní tvůrcům, kteří jsou v porotě, ohodnocovat své projekty. A ještě jedna věc, nečteš to kompletně. Možná se bude dále verbovat. Takže můžeš býti v klidu a pohodě. 🙂 Hezký zbytek dne.

sýr
Člen

¨no u

Zapomenuté heslo

Prosíme, vyplňte své jméno nebo email. Na vaši emailovou adresu vám odešleme odkaz na vytvoření nového hesla.