KekSik: „Končím s Minecraft filmy“ – Ako to bude s TSC

KekSik (zakladateľ a majiteľ TSC & MFD) dnešným dňom oznámil svoj odchod z našej scény. O jeho odchode sa už dlhšiu dobu hovorilo najmä v TSC no dnes ho sám KekSik oficiálne potvrdil. Dôvodov je mnoho, nedostatok času, ktorý KekSik ako študent vysokej školy veľa nemá či to, že ho tvorba Minecraft filmov už jednoducho nenaplňuje. Jediný projekt na ktorom bude KekSik naďalej pracovať je stránka ‚MFD‘. Ako to bude s TSC a či je toto rozhodnutie definitívne Vám zatiaľ nevieme povedať a o každej zmene či novinke Vás budeme informovať. KekSikovi prajeme veľa šťastia do života a do nového roku.

Celú správu, ktorou KekSik oznámil svoj odchod si môžete pozrieť nižšie. Vaše názory píšte do komentárov.

Něco končí, něco začíná.

Zdravím všechny mé sušenky.

Někteří to ví, někteří to tuší, někdo to třeba neví, protože nečte oznámení. Zkrátka a jednoduše končím. Končím jak s Cookies, tak celkově s YT filmmakingem. Jsem tu už moc dlouho, počínaje let’s playi v roce 2010 (ještě předtím než existoval Minecrafák, Gogoman a další rádoby jůtůbeři) a končínaje teď na úplném konci roku 2018 a začátku 2019. Plánoval jsem toho po VBT3 mnoho… Symbol cti, Krone, roleplay na téma FarCry 5, hodně sketchů… ale ani jedno nedodělám. Proč ptáte se? Důvodů je mnoho – čas (s tím, že jsem na výšce, mám brigádu, přítelkyni, osobní život) a pak ten další – už mě to nebaví. Hle narovinu, je mi 20 a krom občasné zábavy (ale bohužel, poslední dobou hlavně hodně nervů), z toho nemám naprosto nic, neživí mě to a už mě to nenaplňuje. Celkem „fun“ rok, nah? Deyd, Bigger, já. Ale z toho se (doufám) tato komunita nezhroutí. Jak to bude s TSC nevím. Má-li někdo zájem pokračovat, tak mi napište, ale musíte být vhodný kandidát a musí to být zaslouženě. Pokud se nikdo nenajde, tak TSC končí a vy se můžete volně rozutéct do ostatních studií (klidně se za některé jedince u někoho přimluvím).

Chtěl bych vám tímto všem poděkovat z celého mého srdce za veškerý čas, se kterým jsem s vámi mohl strávit… Za hodiny smíchu a řvaní mého oblíbeného slova „varování“. Opravdu vám moc děkuji, byly to skvělé roky.

PS: Jediné u čeho ještě na nějakou dobu zůstanu a má to spojitost s Minecraftem a Youtubem bude MFD, ale i tam nebudu Bůh ví jak aktivní.

Mějte se krásně a přeji Vám šťastný nový rok.

 

Jaký je váš názor?

24 2
Prosíme, přihlašte se pro okomentování.
  Odebírat  
Upozornit na

Zapomenuté heslo

Prosíme, vyplňte své jméno nebo email. Na vaši emailovou adresu vám odešleme odkaz na vytvoření nového hesla.