Více informací

Emily => éra zvýšení kvality

Hodnocení uživatele: 8.7

Ještě nyní si dobře pamatuji na vydání tohoto hororu a mé ukrutné nedočkavosti se na něj podívat, protože i když byla celá hororová série Chalupy u vody podle mého úsudku ze začátku výstřelem fantazie, velmi dobře se uchytila u publika a sledovanost této série narůstá stále každým rokem.

Emily byl ale film, který se od celé této série velmi lišil, ať už po stránce grafické kvality (kdy se začaly používat již pohledy z 3rd person kombinované převážně s 1st person, tak započatí používání shaderů a resourcepacků gradujících napětí), tak i po stránce složitějšího, komplexnějšího a hlavně neimprovizovaného scénáře. Je tedy dostatečně vidět, že se na tom DeyD pořádně vyřádil a že výsledek opravdu stál za to!

Po stránce příběhu bych zmínil jeho matoucí účinky na sledujícího, ovšem ten byl pravděpodobně i zamýšlen. Byl to velmi dobrý pokus navázat Emily na první 4 díly tohoto hororu, ale stále by to šlo udělat mnohem lépe. Vždycky se totiž dá udělat něco lépe. Ovšem nesmíme dále zapomenout, že se tento film vytvářel ještě v dobách zlaté éry (2010 – 2015), kdy byla česká MC YT scéna prakticky na nejvyšším vrcholu.

Proto udávám 8.7 / 10 za výbornou odvedenou práci celého týmu, který se podílel na tvorbě tohoto hororového filmu. M

Jaký je váš názor?

6 0
Prosíme, přihlašte se pro okomentování.
  Odebírat  
Upozornit na

Zapomenuté heslo

Prosíme, vyplňte své jméno nebo email. Na vaši emailovou adresu vám odešleme odkaz na vytvoření nového hesla.