Destiny: Ikarův Pád dostává první obrysy

Ohromný film studia CMM byl poprvé oznámen na začátku roku 2019 a ikdyž tease na velkou space operu potěšil mnohé CMM fanoušky, další skupina CMM fanoušků byla zklamána mimojiné i tím, že trailer ze samotného filmu nic neukázal. Tímto měsícem se ale začínají věci hnout kupředu.

K filmu totiž vznikly první modely zbraní, které ve filmu budou použity a zároveň pro něj budou vznikat koncepty postav a všeho možného, podle kterých vzniknou další modely a skiny. DIP se tedy pomalu, ale jistě posouvá dopředu, a k podpoře těchto slov zde máte první ukázku toho, co lze čekat (následující modely vytvořil šikovný Survivor, člen studia EPrime):

Krom toho se počet stránek scénáře DIP momentálně dostal k číslu 48 a scénář je teprve zhruba v polovině. Což jen značí jak ten projekt bude ve výsledku dlouhý. (1 stránka – zhruba minuta až 1,5). Mimochodem CMM momentálně plánuje založit si vlastní webové stránky, kde by začal vycházet týdenní přehled o dění ve studiu, díky čemuž by se prohloubila komunikace CMM s fanoušky, neb by měli přehled jak si studio zrovna vede, co se v něm děje, jak se vyvíjí, týdenně. Uvidíme, jak to bude v praxi vypadat.

Jaký je váš názor?

20 4
Prosíme, přihlašte se pro okomentování.
  Odebírat  
Upozornit na

Zapomenuté heslo

Prosíme, vyplňte své jméno nebo email. Na vaši emailovou adresu vám odešleme odkaz na vytvoření nového hesla.